Batzarkidearen xehetasuna

Batzarkidearen fitxea

(Argatxa Begoña, Zuriñe)

Argatxa Begoña, Zuriñe

Hautagai-zerrendea

Hautagai-zerrendea:

euzko Alderdi Jeltzalea-partido Nacionalista Vasco (EAJ/PNV)

Hauteskunde-barrutia

Hauteskunde-barrutia:

Busturia-Uribe

Bizkaiko Batzar Nagusiak

Batzar Nagusietan noiztik hara:

2019/06/17

XI. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2019/06/17

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

Euzko Abertzaleak. Noiztik hara 2019/06/24

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/06/17

  • Batzordea: Iraunkortasunerako eta Ingurune Naturalerako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/07/22

  • Batzordea: Iraskunde, Gobernamentu On eta Gardentasunerako Batzordea

    Lehendakaria. Noiztik hara 2019/07/22

  • Batzordea: Araudi eta Jaurbiderako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2020/09/08

    Ordezkatua: Atutxa Sainz, Jon Andoni

  • Batzordea: Batzarkidearen Estatutuaren Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/07/22

  • Batzordea: Eskaeretarako eta Herritarrakazko Hartu-Emonetarako Batzordea

    Idazkaria. Noiztik hara 2019/07/22

  • Batzordea: Kontrolerako Osokoa

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/06/17

X. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2015/06/16

Baxa Data: 2019/04/02

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

Euzko Abertzaleak. (2015/06/18 - 2019/04/02)

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Batzordekidea. (2015/06/16 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Iraunkortasunerako eta Ingurune Naturalerako Batzordea

    Batzordekidea. (2015/07/27 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Gizarte Ekintzako Batzordea

    Batzordekidea. (2015/07/27 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Iraskunde, Gobernamentu Onerako eta Gardentasunerako Batzordea

    Lehendakaria. (2015/07/27 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Batzarkidearen Estatutuaren Batzordea

    Batzordekidea. (2015/07/27 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Kontrolerako Osokoa

    Batzordekidea. (2015/06/16 - 2019/04/02)

IX. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2011/06/13

Baxa Data: 2015/03/31

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

Euzko Abertzaleak. (2011/06/21 - 2015/03/31)

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Batzarkidea. (2011/06/13 - 2015/03/31)

  • Batzordea: Nekazaritza eta Ingurumeneko Batzordea

    Batzarkidea. (2011/10/27 - 2015/03/31)

    Ordezkatua: Sánchez Ibarluzea, Jon

  • Batzordea: Gizarte Ekintzako Batzordea

    Batzarkidea. (2011/10/27 - 2015/03/31)

    Ordezkatua: Sánchez Ibarluzea, Jon

  • Batzordea: Alkartezintasunetarako Batzordea

    Lehendakaria. (2011/10/27 - 2015/03/31)

    Ordezkatua: Sánchez Ibarluzea, Jon