Batzarkidearen xehetasuna

Batzarkidearen fitxea

(De Madariaga Martin, Eneritz)

De Madariaga Martin, Eneritz

Hautagai-zerrendea

Hautagai-zerrendea:

elkarrekin Podemos (podemos, Ezker Anitza-iu, Equo Berdeak) (EP)

Hauteskunde-barrutia

Hauteskunde-barrutia:

Bilbao

Bizkaiko Batzar Nagusiak

Batzar Nagusietan noiztik hara:

2019/06/17

XII. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2023/06/22

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

Talde Berezia-Elkarrekin Bizkaia. Noiztik hara 2023/06/23

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

Taldeburu-Batzarreko Kargualdia:

Taldeburua. Noiztik hara 2023/06/23

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Batzarkidea. Noiztik hara 2023/06/22

  • Batzordea: Ogasun eta Finantza Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2023/07/20

  • Batzordea: Gizarte Ekintza Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2023/07/20

  • Batzordea: Iraskunde, Gobernamentu On eta Gardentasunerako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2023/06/22

  • Batzordea: Garraioak, Mugikortasuna eta Turismoa Sustatzeko Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2023/06/22

  • Batzordea: Bateraezintasunen Behin Behineko Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2023/06/22

  • Batzordea: Eskaeretarako eta Herritarrakazko Hartu-Emonetarako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2023/07/20

  • Batzordea: Kontrolerako Osokoa

    Batzarkidea. Noiztik hara 2023/06/22

XI. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2019/06/17

Baxa Data: 2023/04/04

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

Elkarrekin Bizkaia. (2019/06/24 - 2023/04/04)

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

Taldeburu-Batzarreko Kargualdia:

Taldeburua. (2019/06/17 - 2023/04/04)

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Batzordekidea. (2019/06/17 - 2023/04/04)

  • Batzordea: Ogasun eta Finantzetako Batzordea

    Batzordekidea. (2019/07/22 - 2023/04/04)

  • Batzordea: Gizarte Ekintzako Batzordea

    Batzordekidea. (2019/07/22 - 2023/04/04)

  • Batzordea: Iraskunde, Gobernamentu On eta Gardentasunerako Batzordea

    Batzordekidea. (2019/07/22 - 2023/04/04)

  • Batzordea: Araudi eta Jaurbiderako Batzordea

    Batzordekidea. (2019/07/23 - 2023/04/04)

  • Batzordea: Kontrolerako Osokoa

    Batzordekidea. (2019/06/17 - 2023/04/04)

X. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2017/09/27

Baxa Data: 2019/04/02

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

Podemos Bizkaia. (2017/10/03 - 2019/04/02)

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Batzordekidea. (2017/09/27 - 2019/04/02)

    Ordezkatua: Isasi Ruiz, Mikel

  • Batzordea: Ekonomia eta Ogasuneko Batzordea

    Batzordekidea. (2017/10/17 - 2019/04/02)

    Ordezkatua: Isasi Ruiz, Mikel

  • Batzordea: Gizarte Ekintzako Batzordea

    Batzordekidea. (2017/10/03 - 2019/04/02)

    Ordezkatua: Isasi Ruiz, Mikel

  • Batzordea: Enplegu, Gizarteratze eta Bardintasunerako Batzordea

    Batzordekidea. (2017/10/03 - 2019/04/02)

    Ordezkatua: Isasi Ruiz, Mikel

  • Batzordea: Kontrolerako Osokoa

    Batzordekidea. (2017/09/27 - 2019/04/02)

    Ordezkatua: Isasi Ruiz, Mikel