Batzarkidearen xehetasuna

Batzarkidearen fitxea

(Edesa Gómez, Irene)

Edesa Gómez, Irene

Hautagai-zerrendea

Hautagai-zerrendea:

euzko Alderdi Jeltzalea-partido Nacionalista Vasco (EAJ/PNV)

Hauteskunde-barrutia

Hauteskunde-barrutia:

Encartaciones

Bizkaiko Batzar Nagusiak

Batzar Nagusietan noiztik hara:

2019/06/17

XI. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2019/06/17

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

Euzko Abertzaleak. Noiztik hara 2019/06/24

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/06/17

  • Batzordea: Iraunkortasunerako eta Ingurune Naturalerako Batzordea

    Lehendakaria. Noiztik hara 2019/07/22

  • Batzordea: Iraskunde, Gobernamentu On eta Gardentasunerako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/07/22

  • Batzordea: Araudi eta Jaurbiderako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/07/23

  • Batzordea: Enplegu, Gizarte Inklusino eta Bardintasunerako Batzordea

    Lehendakariordea. Noiztik hara 2019/07/22

  • Batzordea: Ekonomi Sustapenerako Batzordea

    Batzordekidea. (2020/09/08 - 2020/09/29)

    Ordezkoa: De Luis Zelaia, Gaizka

    Ordezkatua: Atutxa Sainz, Jon Andoni

  • Batzordea: Eskaeretarako eta Herritarrakazko Hartu-Emonetarako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/07/22

  • Batzordea: Kontrolerako Osokoa

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/06/17

  • Batzordea: Azpiegitura eta Lurralde Garapenerako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/07/22

X. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2015/06/16

Baxa Data: 2019/04/02

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

Euzko Abertzaleak. (2015/06/18 - 2019/04/02)

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

Taldeburu-Batzarreko Kargualdia:

Taldeburuordea. (2017/01/17 - 2019/04/02)

Ordezkatua: Bijueska Bedialauneta, Janire

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Batzordekidea. (2015/06/16 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Iraunkortasunerako eta Ingurune Naturalerako Batzordea

    Lehendakaria. (2015/07/27 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Ekonomia eta Ogasuneko Batzordea

    Batzordekidea. (2017/01/17 - 2017/02/14)

    Ordezkoa: Claver Zurro, Kontxi

    Ordezkatua: Bijueska Bedialauneta, Janire

  • Batzordea: Iraskunde, Gobernamentu Onerako eta Gardentasunerako Batzordea

    Batzordekidea. (2017/01/10 - 2019/04/02)

    Ordezkatua: Bijueska Bedialauneta, Janire

  • Batzordea: Araudi eta Jaurbiderako Batzordea

    Batzordekidea. (2017/01/10 - 2019/04/02)

    Ordezkatua: Bijueska Bedialauneta, Janire

  • Batzordea: Enplegu, Gizarteratze eta Bardintasunerako Batzordea
  • Batzordea: Garraio, Mugikortasun eta Lurraldearen Kohesinorako Batzordea

    Batzordekidea. (2015/07/27 - 2017/02/14)

    Ordezkoa: Olea Pueyo, Alfredo

  • Batzordea: Ekonomiaren eta Lurraldearen Garapenerako Batzordea

    Batzordekidea. (2015/07/27 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Eskaeretarako eta Herritarrakazko Hartu-Emonetarako Batzordea

    Batzordekidea. (2015/07/27 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Kontrolerako Osokoa

    Batzordekidea. (2015/06/16 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Herritarren parte hartzearen gaineko Azterlana

    Batzordekidea. (2015/06/16 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Ekonomiaren eta Lurraldearen Garapenerako Batzordearen Lantaldea

    Batzordekidea. (2017/03/06 - 2019/04/02)