Batzarkidearen xehetasuna

Batzarkidearen fitxea

(Gómez Devesa, Celia )

Gómez Devesa, Celia

Hautagai-zerrendea

Hautagai-zerrendea:

euzko Alderdi Jeltzalea-partido Nacionalista Vasco (EAJ/PNV)

Hauteskunde-barrutia

Hauteskunde-barrutia:

Encartaciones

Bizkaiko Batzar Nagusiak

Batzar Nagusietan noiztik hara:

2019/06/17

XII. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2023/06/22

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

Euzko Abertzaleak. Noiztik hara 2023/06/27

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Batzarkidea. Noiztik hara 2023/06/22

  • Batzordea: Ingurune Naturala eta Nekazaritza Sustatzeko Batzordea

    Lehendakaria. Noiztik hara 2023/07/20

  • Batzordea: Gizarte Ekintza Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2023/07/20

  • Batzordea: Iraskunde, Gobernamentu On eta Gardentasunerako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2023/07/20

  • Batzordea: Araudi eta Jaurbiderako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2023/07/20

  • Batzordea: Enplegua, Gizarte Kohesinoa eta Bardintasuna Sustatzeko Batzordea

    Idazkaria. Noiztik hara 2023/07/20

  • Batzordea: Garraioak, Mugikortasuna eta Turismoa Sustatzeko Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2023/07/20

  • Batzordea: Kontrolerako Osokoa

    Batzarkidea. Noiztik hara 2023/06/22

XI. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2019/06/17

Baxa Data: 2023/04/04

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

Euzko Abertzaleak. (2019/06/24 - 2023/04/04)

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Batzordekidea. (2019/06/17 - 2023/04/04)

  • Batzordea: Iraunkortasunerako eta Ingurune Naturalerako Batzordea

    Batzordekidea. (2019/07/22 - 2023/04/04)

  • Batzordea: Gizarte Ekintzako Batzordea

    Batzordekidea. (2019/07/22 - 2023/04/04)

  • Batzordea: Euskera, Kultura eta Kirolerako Batzordea

    Batzordekidea. (2019/07/22 - 2020/10/07)

    Ordezkoa: De Luis Zelaia, Gaizka

  • Batzordea: Iraskunde, Gobernamentu On eta Gardentasunerako Batzordea

    Batzordekidea. (2020/09/08 - 2023/04/04)

    Ordezkatua: Atutxa Sainz, Jon Andoni

  • Batzordea: Garraio eta Mugikortasun Jasangarrirako Batzordea

    Batzordekidea. (2019/07/22 - 2023/04/04)

  • Batzordea: Kontrolerako Osokoa

    Batzordekidea. (2019/06/17 - 2023/04/04)