Batzarkidearen xehetasuna

Batzarkidearen fitxea

(Mediavilla Amarika, Koldo)

Mediavilla Amarika, Koldo

Hautagai-zerrendea

Hautagai-zerrendea:

euzko Alderdi Jeltzalea-partido Nacionalista Vasco (EAJ/PNV)

Hauteskunde-barrutia

Hauteskunde-barrutia:

Busturia-Uribe

Bizkaiko Batzar Nagusiak

Batzar Nagusietan noiztik hara:

2019/06/17

XI. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2019/06/17

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

Euzko Abertzaleak. Noiztik hara 2019/06/24

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

Mahaikide Kargualdia:

Lehenengo Idazakaria. Noiztik hara 2019/06/17

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Lehenengo Idazakaria. Noiztik hara 2019/06/17

  • Batzordea: Araudi eta Jaurbiderako Batzordea

    Lehenengo Idazakaria. Noiztik hara 2019/07/23

  • Batzordea: Kontrolerako Osokoa

    Lehenengo Idazakaria. Noiztik hara 2019/06/17

X. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2015/06/16

Baxa Data: 2019/04/02

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

Euzko Abertzaleak. (2015/06/18 - 2019/04/02)

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

Mahaikide Kargualdia:

Lehenengo Idazakaria. (2015/06/16 - 2019/04/02)

Taldeburu-Batzarreko Kargualdia:

Taldeburuordea. (2015/06/24 - 2019/04/02)

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Lehenengo Idazakaria. (2015/06/16 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Araudi eta Jaurbiderako Batzordea

    Lehenengo Idazakaria. (2015/07/27 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Kontrolerako Osokoa

    Lehenengo Idazakaria. (2015/06/16 - 2019/04/02)

IX. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2011/06/13

Baxa Data: 2015/03/31

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

Euzko Abertzaleak. (2011/06/21 - 2015/03/31)

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

Mahaikide Kargualdia:

Lehenengo Lehendakariordea. (2011/06/13 - 2015/03/31)

Taldeburu-Batzarreko Kargualdia:

Lehenengo Lehendakariordea. (2011/06/13 - 2015/03/31)

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Lehenengo Lehendakariordea. (2011/06/13 - 2015/03/31)

  • Batzordea: Araudi eta Jaurpiderako Batzordea

    Lehenengo Lehendakariordea. (2011/07/12 - 2015/03/31)

  • Batzordea: Batzar Iraunkorra

    Lehenengo Lehendakariordea. (2012/06/26 - 2015/03/31)

  • Batzordea: Kontratazino-Mahaia

    Lehenengo Lehendakariordea. (2011/06/13 - 2015/03/31)