Batzarkidearen xehetasuna

Batzarkidearen fitxea

(Urquieta Zuzaeta, Jane Eyre)

Urquieta Zuzaeta, Jane Eyre

Hautagai-zerrendea

Hautagai-zerrendea:

euzko Alderdi Jeltzalea-partido Nacionalista Vasco (EAJ/PNV)

Hauteskunde-barrutia

Hauteskunde-barrutia:

Busturia-Uribe

Bizkaiko Batzar Nagusiak

Batzar Nagusietan noiztik hara:

2019/06/17

XI. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2019/06/17

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

Euzko Abertzaleak. Noiztik hara 2019/06/24

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/06/17

  • Batzordea: Ogasun eta Finantzetako Batzordea

    Idazkaria. Noiztik hara 2019/07/22

  • Batzordea: Gizarte Ekintzako Batzordea

    Idazkaria. Noiztik hara 2019/07/22

  • Batzordea: Euskera, Kultura eta Kirolerako Batzordea

    Lehendakaria. Noiztik hara 2019/07/22

  • Batzordea: Iraskunde, Gobernamentu On eta Gardentasunerako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/07/22

  • Batzordea: Araudi eta Jaurbiderako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/07/23

  • Batzordea: Enplegu, Gizarte Inklusino eta Bardintasunerako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/07/22

  • Batzordea: Kontrolerako Osokoa

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/06/17

X. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2015/06/16

Baxa Data: 2019/04/02

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

Euzko Abertzaleak. (2015/06/18 - 2019/04/02)

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Batzordekidea. (2015/06/16 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Ekonomia eta Ogasuneko Batzordea

    Batzordekidea. (2015/07/27 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Gizarte Ekintzako Batzordea

    Batzordekidea. (2015/07/27 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Euskera eta Kulturako Batzordea

    Batzordekidea. (2015/07/27 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Enplegu, Gizarteratze eta Bardintasunerako Batzordea

    Batzordekidea. (2015/07/27 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Kontrolerako Osokoa

    Batzordekidea. (2015/06/16 - 2019/04/02)