Batzarkidearen xehetasuna

Batzarkidearen fitxea

(Campo Prieto, Ana Berta)

Campo Prieto, Ana Berta

Hautagai-zerrendea

Hautagai-zerrendea:

partido Socialista De Euskadi-euskadiko Ezkerra (PSE-EE (PSOE))

Hauteskunde-barrutia

Hauteskunde-barrutia:

Bilbao

Bizkaiko Batzar Nagusiak

Batzar Nagusietan noiztik hara:

2019/06/17

XII. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2023/06/22

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

Euskal Sozialistak. Noiztik hara 2023/06/23

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Batzarkidea. Noiztik hara 2023/06/22

  • Batzordea: Gizarte Ekintza Batzordea

    Idazkaria. Noiztik hara 2023/07/20

  • Batzordea: Euskera, Kultura eta Kirol Batzordea

    Idazkaria. Noiztik hara 2023/07/20

  • Batzordea: Ekonomia Sustatzeko Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2023/07/20

  • Batzordea: Eskaeretarako eta Herritarrakazko Hartu-Emonetarako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2023/07/20

  • Batzordea: Kontrolerako Osokoa

    Batzarkidea. Noiztik hara 2023/06/22

XI. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2019/06/17

Baxa Data: 2023/04/04

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

Euskal Sozialistak. (2019/06/24 - 2023/04/04)

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Batzordekidea. (2019/06/17 - 2023/04/04)

  • Batzordea: Gizarte Ekintzako Batzordea

    Lehendakariordea. (2019/06/17 - 2023/04/04)

  • Batzordea: Euskera, Kultura eta Kirolerako Batzordea

    Lehendakariordea. (2019/07/22 - 2023/04/04)

  • Batzordea: Ekonomi Sustapenerako Batzordea

    Lehendakariordea. (2019/07/22 - 2023/04/04)

  • Batzordea: Eskaeretarako eta Herritarrakazko Hartu-Emonetarako Batzordea

    Lehendakariordea. (2019/07/22 - 2023/04/04)

  • Batzordea: Kontrolerako Osokoa

    Batzordekidea. (2019/06/17 - 2023/04/04)