Batzarkidearen xehetasuna

Batzarkidearen fitxea

(Andrade Aurrecoechea, Eduardo)

Andrade Aurrecoechea, Eduardo

Hautagai-zerrendea

Hautagai-zerrendea:

partido Popular (PP)

Hauteskunde-barrutia

Hauteskunde-barrutia:

Busturia-Uribe

Bizkaiko Batzar Nagusiak

Batzar Nagusietan noiztik hara:

2019/06/17

XI. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2019/06/17

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

Talde Berezia-PPB. Noiztik hara 2019/06/24

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

Taldeburu-Batzarreko Kargualdia:

Taldeburua. Noiztik hara 2022/01/11

Ordezkatua: Fernández Angulo, Amaya

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/06/17

  • Batzordea: Iraunkortasunerako eta Ingurune Naturalerako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/07/22

  • Batzordea: Ogasun eta Finantzetako Batzordea

    Batzordekidea. (2022/01/11 - 2022/01/25)

    Ordezkoa: Martínez Fernández, Esther

    Ordezkatua: Fernández Angulo, Amaya

  • Batzordea: Gizarte Ekintzako Batzordea

    Batzordekidea. (2019/07/22 - 2022/01/25)

    Ordezkoa: Martínez Fernández, Esther

  • Batzordea: Euskera, Kultura eta Kirolerako Batzordea

    Batzordekidea. (2019/07/22 - 2022/01/25)

    Ordezkoa: Martínez Fernández, Esther

  • Batzordea: Iraskunde, Gobernamentu On eta Gardentasunerako Batzordea
  • Batzordea: Araudi eta Jaurbiderako Batzordea
  • Batzordea: Batzarkidearen Estatutuaren Batzordea

    Batzordekidea. (2022/01/11 - 2022/01/25)

    Ordezkoa: Martínez Fernández, Esther

    Ordezkatua: Fernández Angulo, Amaya

  • Batzordea: Enplegu, Gizarte Inklusino eta Bardintasunerako Batzordea
  • Batzordea: Garraio eta Mugikortasun Jasangarrirako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/07/22

  • Batzordea: Ekonomi Sustapenerako Batzordea

    Batzordekidea. (2022/01/11 - 2022/01/25)

    Ordezkoa: Martínez Fernández, Esther

    Ordezkatua: Fernández Angulo, Amaya

  • Batzordea: Eskaeretarako eta Herritarrakazko Hartu-Emonetarako Batzordea
  • Batzordea: Kontrolerako Osokoa

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/06/17

  • Batzordea: Azpiegitura eta Lurralde Garapenerako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/07/22

  • Batzordea: Bizkaiko Garraioaren Plan Estrategikoa 2018-2028 lan-dokumentuari buruzko Azterlan Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2022/03/01

IX. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2011/11/04

Baxa Data: 2015/03/31

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

Bizkaiko Talde Popularra. (2011/11/17 - 2015/03/31)

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Batzarkidea. (2011/11/04 - 2015/03/31)

  • Batzordea: Ekonomia eta Ogasuneko Batzordea

    Lehendakariordea. (2011/11/21 - 2015/03/31)

    Ordezkatua: Andrés Ricoy, Eduardo

  • Batzordea: Gizarte Ekintzako Batzordea

    Batzarkidea. (2011/11/17 - 2014/12/30)

    Ordezkoa: Martínez Fernández, Esther

    Ordezkatua: Zorrilla-Lequerica Pañeda, Gonzalo

  • Batzordea: Batzar Nagusien Araudia aldatzea aztertzeko Lantaldea

    Batzarkidea. (2013/02/12 - 2015/03/31)