Batzarkidearen xehetasuna

Batzarkidearen fitxea

(Rico Lezama, Ekain )

Rico Lezama, Ekain

Hautagai-zerrendea

Hautagai-zerrendea:

partido Socialista De Euskadi-euskadiko Ezkerra (PSE-EE (PSOE))

Hauteskunde-barrutia

Hauteskunde-barrutia:

Bilbao

Bizkaiko Batzar Nagusiak

Batzar Nagusietan noiztik hara:

2019/06/17

XI. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2019/06/17

Baxa Data: 2020/09/29

Ordezkoa: Álvarez Castrejón, José Alberto

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

Euskal Sozialistak. (2019/06/24 - 2020/09/29)

Ordezkoa: Álvarez Castrejón, José Alberto

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

Taldeburu-Batzarreko Kargualdia:

Taldeburua. (2019/06/17 - 2020/09/29)

Ordezkoa: Otermin Eraso, Juan

X. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2016/12/12

Baxa Data: 2019/04/02

Ordezkoa: Álvarez Castrejón, José Alberto

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

Euskal Sozialistak. (2016/12/20 - 2019/04/02)

Ordezkoa: Álvarez Castrejón, José Alberto

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

Taldeburu-Batzarreko Kargualdia:

Taldeburua. (2018/06/26 - 2019/04/02)

Ordezkatua: Totorica Izaguirre, Carlos

Taldeburu-Batzarreko Kargualdia:

Taldeburuordea. (2016/12/20 - 2018/06/26)

Ordezkatua: Castelo de Sa, Alexia

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Batzordekidea. (2016/12/14 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Ekonomia eta Ogasuneko Batzordea

    Batzordekidea. (2016/12/20 - 2019/04/02)

    Ordezkatua: Gil Llanos, Begoña

  • Batzordea: Iraskunde, Gobernamentu Onerako eta Gardentasunerako Batzordea

    Batzordekidea. (2016/12/20 - 2019/04/02)

    Ordezkatua: Otermin Eraso, Juan

  • Batzordea: Araudi eta Jaurbiderako Batzordea

    Batzordekidea. (2016/12/20 - 2019/04/02)

    Ordezkatua: Otermin Eraso, Juan

  • Batzordea: Batzarkidearen Estatutuaren Batzordea

    Batzarkidea. (2018/07/03 - 2019/04/02)

    Ordezkatua: Totorica Izaguirre, Carlos

  • Batzordea: Garraio, Mugikortasun eta Lurraldearen Kohesinorako Batzordea

    Batzordekidea. (2016/12/20 - 2019/04/02)

    Ordezkatua: Gil Llanos, Begoña

  • Batzordea: Kontrolerako Osokoa

    Batzordekidea. (2016/12/14 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Herritarren parte hartzearen gaineko Azterlana

    Batzordekidea. (2016/12/12 - 2019/04/02)