Batzarkidearen xehetasuna

Batzarkidearen fitxea

(Urkaregi Etxepare, Arantza)

Urkaregi Etxepare, Arantza

Hautagai-zerrendea

Hautagai-zerrendea:

eh Bildu (EHB)

Hauteskunde-barrutia

Hauteskunde-barrutia:

Bilbao

Bizkaiko Batzar Nagusiak

Batzar Nagusietan noiztik hara:

2019/06/17

XI. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2019/06/17

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

EH Bildu. Noiztik hara 2019/06/24

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/06/17

  • Batzordea: Ogasun eta Finantzetako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/07/22

  • Batzordea: Gizarte Ekintzako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/07/22

  • Batzordea: Iraskunde, Gobernamentu On eta Gardentasunerako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2020/12/22

    Ordezkatua: Elgezabal Intxaurraga, Meritxell

  • Batzordea: Araudi eta Jaurbiderako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/07/23

  • Batzordea: Batzarkidearen Estatutuaren Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/07/22

  • Batzordea: Enplegu, Gizarte Inklusino eta Bardintasunerako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/07/22

  • Batzordea: Kontrolerako Osokoa

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/06/17

X. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2015/06/16

Baxa Data: 2019/04/02

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

EH Bildu. (2015/06/24 - 2019/04/02)

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

Taldeburu-Batzarreko Kargualdia:

Taldeburuordea. (2015/06/24 - 2019/04/02)

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Batzordekidea. (2015/06/16 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Ekonomia eta Ogasuneko Batzordea

    Batzordekidea. (2015/07/27 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Gizarte Ekintzako Batzordea

    Batzordekidea. (2015/07/27 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Iraskunde, Gobernamentu Onerako eta Gardentasunerako Batzordea

    Batzordekidea. (2015/07/27 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Bateraezintasunen Behin Behineko Batzordea

    Batzordekidea. (2015/06/16 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Kontrolerako Osokoa

    Batzordekidea. (2015/06/16 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Herritarren parte hartzearen gaineko Azterlana

    Batzordekidea. (2015/06/16 - 2019/04/02)