Batzarkidearen xehetasuna

Batzarkidearen fitxea

(Vega Isasi, Asier)

Vega Isasi, Asier

Hautagai-zerrendea

Hautagai-zerrendea:

eh Bildu (EHB)

Hauteskunde-barrutia

Hauteskunde-barrutia:

Busturia-Uribe

Bizkaiko Batzar Nagusiak

Batzar Nagusietan noiztik hara:

2019/06/17

XI. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2019/06/17

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

EH Bildu. Noiztik hara 2019/06/24

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/06/17

  • Batzordea: Iraunkortasunerako eta Ingurune Naturalerako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2021/03/16

    Ordezkatua: Oleaga Solaguren, Onintze

  • Batzordea: Iraskunde, Gobernamentu On eta Gardentasunerako Batzordea

    Batzordekidea. (2019/07/22 - 2021/03/16)

    Ordezkoa: Rahona Garay, Iker

  • Batzordea: Araudi eta Jaurbiderako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/07/23

  • Batzordea: Kontrolerako Osokoa

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/06/17

X. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2015/06/16

Baxa Data: 2019/04/02

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

EH Bildu. (2015/06/24 - 2019/04/02)

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

Taldeburu-Batzarreko Kargualdia:

Taldeburuordea. (2015/06/24 - 2016/10/11)

Ordezkoa: Isuskiza Arana, Zigor

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Batzordekidea. (2015/06/16 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Iraunkortasunerako eta Ingurune Naturalerako Batzordea

    Batzordekidea. (2015/07/27 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Ekonomia eta Ogasuneko Batzordea

    Batzordekidea. (2015/07/27 - 2016/10/11)

    Ordezkoa: Montes Uña, Endika

  • Batzordea: Kontrolerako Osokoa

    Batzordekidea. (2015/06/16 - 2019/04/02)

IX. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2011/06/13

Baxa Data: 2015/03/31

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

EH BILDU. (2011/06/21 - 2015/03/31)

Batzar Nagusietako taldeen historikoa
  • BILDU (2011/06/13 - 2013/05/27)

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

Taldeburu-Batzarreko Kargualdia:

Taldeburuordea. (2011/06/21 - 2015/03/31)

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Batzarkidea. (2011/06/13 - 2015/03/31)

  • Batzordea: Nekazaritza eta Ingurumeneko Batzordea

    Idazkaria. (2011/10/03 - 2015/03/31)

  • Batzordea: Ekonomia eta Ogasuneko Batzordea

    Batzarkidea. (2011/10/03 - 2015/03/31)