Batzarkidearen xehetasuna

Batzarkidearen fitxea

(Isuskiza Arana, Zigor)

Isuskiza Arana, Zigor

Hautagai-zerrendea

Hautagai-zerrendea:

eh Bildu (EHB)

Hauteskunde-barrutia

Hauteskunde-barrutia:

Durango-Arratia

Bizkaiko Batzar Nagusiak

Batzar Nagusietan noiztik hara:

2015/06/16

XI. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2019/06/17

Baxa Data: 2023/04/04

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

EH Bildu. (2019/06/24 - 2023/04/04)

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

Mahaikide Kargualdia:

Bigarren Lehendakariordea. (2019/06/17 - 2023/04/04)

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Bigarren Lehendakariordea. (2019/06/17 - 2023/04/04)

  • Batzordea: Ogasun eta Finantzetako Batzordea

    Batzordekidea. (2019/07/22 - 2023/04/04)

  • Batzordea: Euskera, Kultura eta Kirolerako Batzordea

    Batzordekidea. (2020/12/17 - 2023/04/04)

    Ordezkatua: Elgezabal Intxaurraga, Meritxell

  • Batzordea: Araudi eta Jaurbiderako Batzordea

    Bigarren Lehendakariordea. (2019/07/23 - 2023/04/04)

  • Batzordea: Garraio eta Mugikortasun Jasangarrirako Batzordea

    Batzordekidea. (2019/07/22 - 2023/04/04)

  • Batzordea: Kontrolerako Osokoa

    Bigarren Lehendakariordea. (2019/06/17 - 2023/04/04)

  • Batzordea: Azpiegitura eta Lurralde Garapenerako Batzordea

    Batzordekidea. (2019/07/22 - 2023/04/04)

  • Batzordea: Bizkaiko Garraioaren Plan Estrategikoa 2018-2028 lan-dokumentuari buruzko Azterlan Batzordea

    Ordezko Batzordekidea. (2022/02/22 - 2023/04/04)

X. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2015/06/16

Baxa Data: 2019/04/02

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

EH Bildu. (2015/06/24 - 2019/04/02)

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

Taldeburu-Batzarreko Kargualdia:

Taldeburuordea. (2016/10/11 - 2019/04/02)

Ordezkatua: Vega Isasi, Asier

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Batzordekidea. (2015/06/16 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Ekonomia eta Ogasuneko Batzordea

    Batzordekidea. (2015/07/27 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Araudi eta Jaurbiderako Batzordea

    Batzordekidea. (2016/02/09 - 2019/04/02)

    Ordezkatua: Fernandez Fernandez, Idoia Begoña

  • Batzordea: Enplegu, Gizarteratze eta Bardintasunerako Batzordea

    Batzordekidea. (2015/07/27 - 2016/10/11)

    Ordezkoa: Montes Uña, Endika

  • Batzordea: Garraio, Mugikortasun eta Lurraldearen Kohesinorako Batzordea

    Batzordekidea. (2015/07/27 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Ekonomiaren eta Lurraldearen Garapenerako Batzordea

    Batzordekidea. (2016/02/09 - 2019/04/02)

    Ordezkatua: Fernandez Fernandez, Idoia Begoña

  • Batzordea: Kontrolerako Osokoa

    Batzordekidea. (2015/06/16 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Ekonomiaren eta Lurraldearen Garapenerako Batzordearen Lantaldea

    Batzordekidea. (2017/03/06 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Udalen araugintza-ekimenerako prozedureari buruzko foru arau proposamena aztertzeko Ponentzia

    Batzordekidea. (2017/05/16 - 2019/04/02)