Batzarkidearen xehetasuna

Batzarkidearen fitxea

(Insausti Montalvo,José Manuel)

Insausti Montalvo,José Manuel

Hautagai-zerrendea

Hautagai-zerrendea:

partido Popular (PP)

Hauteskunde-barrutia

Hauteskunde-barrutia:

Encartaciones

Bizkaiko Batzar Nagusiak

Batzar Nagusietan noiztik hara:

2007/06/22

VIII. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2007/06/22

Baxa Data: 2011/03/29

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

Bizkaiko Talde Popularra. (2007/06/26 - 2011/03/29)

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: lana eta Ekonomi Sustapena

    Batzarkidea. (2007/10/09 - 2011/03/29)

  • Batzordea: Azpiegitura Garraioa eta Urigintza

    Lehendakaria. (2007/10/09 - 2011/03/29)

  • Batzordea: Bizkaiko Errepideen Arloko Lurralde Plana azterketa

    Lehendakaria. (2008/02/12 - 2011/03/29)