Batzarkidearen xehetasuna

Batzarkidearen fitxea

(Inoriza Bustamante, Idoia)

Inoriza Bustamante, Idoia

Hautagai-zerrendea

Hautagai-zerrendea:

euzko Alderdi Jeltzalea-partido Nacionalista Vasco (EAJ/PNV)

Hauteskunde-barrutia

Hauteskunde-barrutia:

Encartaciones

Bizkaiko Batzar Nagusiak

Batzar Nagusietan noiztik hara:

2019/06/17

XI. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2019/06/17

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

Euzko Abertzaleak. Noiztik hara 2019/06/24

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/06/17

  • Batzordea: Iraunkortasunerako eta Ingurune Naturalerako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/07/22

  • Batzordea: Gizarte Ekintzako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/07/22

  • Batzordea: Euskera, Kultura eta Kirolerako Batzordea

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/07/22

  • Batzordea: Garraio eta Mugikortasun Jasangarrirako Batzordea

    Batzordekidea. (2019/07/22 - 2019/10/01)

    Ordezkoa: Ibernia Belamendia, Amaia

  • Batzordea: Kontrolerako Osokoa

    Batzordekidea. Noiztik hara 2019/06/17

  • Batzordea: Azpiegitura eta Lurralde Garapenerako Batzordea

    Batzordekidea. (2020/11/10 - 2021/05/11)

    Ordezkoa: Porto Gómez, Igone

    Ordezkatua: Claver Zurro, Kontxi

X. AGINTALDIA

Batzarkide Kargualdia:

Alta Data: 2015/06/16

Baxa Data: 2019/04/02

Batzarkide-Taldeko Kargualdia:

Euzko Abertzaleak. (2015/06/18 - 2019/04/02)

Batzar Nagusietako taldeetako kide izatearen historikoa

    Batzarkidearen jarduerea

  • Batzordea: Osokoa

    Batzordekidea. (2015/06/16 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Iraunkortasunerako eta Ingurune Naturalerako Batzordea

    Batzordekidea. (2015/07/27 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Gizarte Ekintzako Batzordea

    Batzordekidea. (2015/07/27 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Euskera eta Kulturako Batzordea

    Batzordekidea. (2015/07/27 - 2019/04/02)

  • Batzordea: Enplegu, Gizarteratze eta Bardintasunerako Batzordea

    Batzordekidea. (2015/07/27 - 2015/11/24)

    Ordezkoa: Basauri Azkue, Jose Angel

  • Batzordea: Garraio, Mugikortasun eta Lurraldearen Kohesinorako Batzordea

    Batzordekidea. (2015/07/27 - 2015/11/24)

    Ordezkoa: Claver Zurro, Kontxi

  • Batzordea: Kontrolerako Osokoa

    Batzordekidea. (2015/06/16 - 2019/04/02)